SQL Server SpeedUp

SQL Server je dnes IT centrom mnohých organizácií a mnohokrát od neho závisí rýchlosť práce užívateľov s informačnými systémami. Administrátori a programátori však často nemajú čas a dostatočné vedomosti na to, aby vedeli využiť výkon databáz na maximum. Štandardná optimalizácia zvyčajne trvá niekoľko týždňov až mesiacov, je nákladná a jej konečný efekt častokrát býva otázny.

Naša spoločnosť prináša na slovenský trh unikátny produkt SQL Server SpeedUp, zameraný na rýchlu optimalizáciu výkonu SQL Serverov. Základom je využitie systémových údajov o činnosti systému priamo z jadra databázového enginu, vďaka ktorým vie náš skúsený profesionál zistiť príčinu problémov už za zopár minút. Po úvodných odporúčaniach nasleduje hĺbková analýza problematických SQL dotazov, a konzultácie o efektívnejších nastaveniach systému ako celku. V poslednej fáze máte možnosť rozhodnúť sa, ktoré z navrhovaných optimalizácií implementujete.

Výsledok celého procesu zahŕňa:

  1. Kompletnú dokumentáciu vykonaných analýz
  2. Odporúčania na výrazné zvýšenie výkonu systému, zoradené podľa ich efektu na Váš informačný systém
  3. Postupy, ako sa do budúcnosti vyhnúť najčastejším chybám spôsobujúcich problémy s výkonom
  4. Vykonanie optimalizácie našimi špecialistami (voliteľné)
  5. Školenie základov optimalizácie SQL Servera 2005 až 2016 (voliteľné)

Výhodou tohto prístupu je veľká úspora času stráveného pri diagnostike, v porovnaní s bežnými diagnostickými postupmi. Samozrejmosťou je maximálna diskrétnosť pri práci z našej strany, ktorú si môžete kedykoľvek poistiť aj zmluvne cez NDA (Non-Disclosure Agreement).

Na túto službu sa vzťahuje tiež aj naša štandardná záruka – ak nebudete úplne spokojní s výsledkom, máte túto službu zadarmo.

Kontaktujte nás na tejto adrese a zistite si podrobnejšie informácie.